Žaluzie - nabídka

Nabízíme montáž a servis několika typů iteriérových žaluzií v horizontálním i vertikálním provedení, v široké škále rozměrů a pestré paletě barev, pro individuální řešení interiérů v souladu s požadavky zákazníka.

Horizontální žaluzie

Horizontální hliníkové žaluzie patří dnes k nejčastěji používaným doplňkům interiérů. Spolehlivě Vás ochrání před působením slunečního záření.
Horizontální žaluzie jsou vhodné téměř do všech typů oken a jsou vyráběny v několika provedeních.

ISSO žaluzie

Nejpoužívanější žaluzie do plastových a euro oken. Žaluzie se jednoduše ovládá řetízkem, se kterým lze nejen vytahovat a stahovat žaluzii, ale i polohovat lamely. Horní a dolní profil má provedenou předpovrchovou úpravu zinkem a dále je lakován tak, že nereziví. Lamela se používá šíře 25mm, tloušťka 0.18mm v jakémkoliv barevném provedení dle vzorníku. U tohoto typu žaluzie je možné barevné sladění lamel, profilu a žebříčků.
ISSO s brzdou
Horizontální žaluzie do plastových oken a euro oken. Ovládání provázku a tyčky.
ISSO design
Horizontální žaluzie do plastových oken a euro oken. Ovládání pomocí řetízku, žaluzie lze dodat i s motorickým ovládáním.

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie jsou dalším výrobkem, jejichž použití je podobné jako u žaluzií horizontálních. Navíc nabízí originální řešení i tam, kde není možné použít jiné stínící techniky. Materiály těchto žaluzií jsou stálobarevné a vyrábějí se ze 100% polyesteru nebo v kombinaci s bavlnou. Z katalogu textilií si lze vybrat z mnoha odstínů.

Ukázka vzorků barevného řešení lamel různých typů žaluzií

© Mildeco - Miloslav Rambousek 2009 - 2015 | webdesign TeePeeDesign