Kuchyňské linky - reference

   Ve spolupráci s jedním z našich zákazníků jsme pro vás připravili ukázku provedení kuchyně v moderní novostavbě, která byla realizována v roce 2012. Kuchyně byla provedena podle přání zákazníka na míru vybraným spotřebičům s ohledem na maximální funkčnost a přístupnost všech prvků kuchyňské linky při každodenním používání. Kuchyně je ukázkou moderního designu v kombinaci tmavého dekoru dřeva, čistě bílého lamina, matného a lesklého kovu, pracovní desky v dekoru světlého mramoru, skla a červených doplňků.
   Níže na stránce naleznete další ukázky naší práce.

Komentář našeho zákazníka:
   Ten, kdo se rozhoduje postavit si vlastní dům, zařídit byt nebo udělat rekonstrukci bydlení, přemýšlí, jak na to. Existují lidé, kteří si mohou dovolit postavit chalupu od základů po komín, aniž by přiložili ruku k dílu. My jsme stavěli dům svépomocí, ale na některé práce je potřeba přeci jen odborník. Co se týkalo nábytku a vybavení, měla to být moderní a funkční domácnost. Něco se nakoupilo ve specializovaných obchodech, ale spoustu toho dělali šikovní řemeslníci. Vlastně většinu. Realizaci kuchyně jsme svěřili firmě Mildeco a nakonec nezůstalo jen u ní, dalšími zakázkami byly velká vestavěná skříň, vertikální žaluzie a plovoucí podlahy.
   Myslíme, že jsme si vybrali správně, veškeré práce byly provedeny rychle a kvalitně, přesně podle našich požadavků a přání a věci slouží svému účelu bez problémů už několik let.
Olina a Tomáš, jižní Čechy

Ukázky dalších kuchyní

© Mildeco - Miloslav Rambousek 2009 - 2015 | webdesign TeePeeDesign